Beğen 0

Pınara Gel Ki Görem

Selda Bağcan – Pınara Gel Ki Görem Şarkı sözü

Pınara gel ki görem elin uzat bir gül verem dur dur dursene Dur bir haber versene aramızda dağlar var ben seni nasıl Görem dur dur dursene dur bir haber versene üç gün arpanı Derem beş gün buğdanı derem bu yıllık burda kalam da yine Seni ben alam irafta sekiz alma dördün al dördün alma dur Dur dursene dur bir haber versene yar seni alam dedim ister Gel ister gelme dur dur dursene dur bir haber versene üç gün Arpanı derem beş gün buğdanı derem bu yıllık burda kalam Gine seni ben alam ayağında yemeni niye almadın beni dur dur Dursene dur bir haber versene bu dünyada ölüm var ne seni Kor ne beni dur dur dursene üç gün arpanı derem beş gün Buğdanı derem bu yıllık burda kalam gine seni ben alam.

Selda Bağcan – Pınara Gel Ki Görem lyrics

Selda Bağcan – Pınara Gel Ki Görem şarkı sözleri


Selda Bağcan
    Selda Bağcan isimli sanatçının seslendirdiği Pınara Gel Ki Görem'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Pınara Gel Ki Görem'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Selda Bağcan

Sitemizde sanatçıya ait toplam 219 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Selda Bağcan - Pınara Gel Ki Görem bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Pınara Gel Ki Göremne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.