Beğen 0

Katliama Karşı Geldi İşkence

Sagopa Kajmer – Katliama Karşı Geldi İşkence Şarkı sözü

Katliama karşı geldi işkence yedi bitirdi beni, zalim endüstri önüne gelene zehiri verdi, baydı millet çarpık kentleşme, sanayileşme açığa çıkan kara dumanları ve kokuları kanser etti beni, seni, toplumu hala kalakaldı uyuttular, kandırdılar. Paralar cebe sidik yarışı yapan paragöze sille tokat sarsılan ölüme sevkedilen ülkeye yardımı kim yapar? Doğa kaldı bir başına sefil, ormanlar alacak intikamını yeşile ihanet ettik. Kırmızı alem yanıyor, ülke yanıyor, betonarmeler kafaları eziyor, çakallardan çalıyor, onu da 7.4 alıp götürüyor, bizde elde var sıfır sıfır. Çöküntünün ortasında bitkisel yaşam tadında solunan her nefes, kinli gözlerden anlatılan stres, önüne geçilemeyen doğa terörü. Bedeli ağır olması gereken cezalara verilen illegalizin. Def et ormanı getir betonu boktan zilin bilgisayar teknolojisinde natural elementleri yerle bir eden kişi prof. olsa da aslen katil. Ölümcül kuşun onla Sagopa Tek Yürek rapim arşa değer yo. Kapandaki fareler ezilmeyi bekler ezilmeyi bekler.

Sagopa Kajmer – Katliama Karşı Geldi İşkence lyrics
Sagopa Kajmer – Katliama Karşı Geldi İşkence şarkı sözleri


Sagopa Kajmer
    Sagopa Kajmer isimli sanatçının seslendirdiği Katliama Karşı Geldi İşkence'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Katliama Karşı Geldi İşkence'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sagopa Kajmer

Sitemizde sanatçıya ait toplam 246 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Sagopa Kajmer - Katliama Karşı Geldi İşkence bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Katliama Karşı Geldi İşkencene ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.