Beğen 0

Durum Baya Vahim

Kamufle – Durum Baya Vahim Şarkı sözü

gereksizz sıkıntılar dünyama tıkıldım hal derman kalmadı bu bedende velakin gerildim zaman bi yalancı hep oyuncak eder kendine rahat gün gecirmedim aylarca telafi nedir ki ne savunmam var nede bi cümle söz hakkım caresizlik sorguya alırken beni bi yandan göz altı yaşatır bu oda duyduğum garip sesler cabası akan binlerce damlanın eseri şişen göz altım… sorun parasızlık mı yoksa baskılarmı ? ne gülüp eylendim rahatca nede aşkı tatdım mecburum anlatmaya yoksa durum baya vahim şu yaşımda düştüğüm durumlar yüzünden yaşlı kaldım… mutlu olmak için gösterdiğin o basit çaban neyi deiştiricek yaramaz cocuk yolunda kararsızı oynarken bi yandan fırsatlar kacıyo elinden sebebi adaletli olmak yani fırat zararlısın derin bi nefes al gözlerini kapat hayal et temiz sokaklar güzel insanlar ve yakın dostların hepsi bi arada sorundan uzaksın ki rüya bunlar bugün geleceğimi düşünsem hep korkarım… yolunda gitmiyo hiç bşey o yüzden son diyorum kendimi ahlaksız ortamlarda bulup mahvederek gecen yılların burukluğu oluşuyo son bi oyun oynamak istiyorum hala hadi kahbe felek

Kamufle – Durum Baya Vahim lyrics
Kamufle – Durum Baya Vahim şarkı sözleri


Kamufle
    Kamufle isimli sanatçının seslendirdiği Durum Baya Vahim'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Durum Baya Vahim'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kamufle

Sitemizde sanatçıya ait toplam 42 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Kamufle - Durum Baya Vahim bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Durum Baya Vahimne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.