Beğen 0

Bugun Grip

Kamufle – Bugun Grip Şarkı sözü

Gaz yine bugün benden size Naz deil bugün dertler düzen Kurabilir basit hayatıma bazen Hüsran olur 3 milyar borc yersen.. VERSE : Zayıf anılar rekabeti fişekliyo bugün Ölüm olabilir kendim için yada dönüm Para döküp 10 a bölün içimdeki insanları Dost dediğin ucuz bi mal bugün umursamaz kara günü (bana gülün) Bugün eğlenceli bana ölüm, verin ödül Yine egom tatmin olmaz salak önüm acık, ödün patlar evlat Kacıp öbür tarafa medet bekle gülüm Sözde melek olup bugün tanrına sövüp Basit beyin insanlara asit gibi rhyme sıcan Kasıp deil kamuf yürekten gelerek yas tutar Kasıt arar dinleyici parcalar da baskı var Umrumda deil hiphop dünyam ben bi bass gitar 🙂 Nasip deil belki bu meslek den çok kazanmak Bugün itin teki rap i meshep le zarara Sokar ve insanımız hayran kalır zamanla Tükeniyo kültürüm aydan aya… nazaran NAKARAT Gaz yine bugün benden size Naz deil bugün dertler düzen Kurabilir basit hayatıma bazen Hüsran olur

Kamufle – Bugun Grip lyrics
Kamufle – Bugun Grip şarkı sözleri


Kamufle
    Kamufle isimli sanatçının seslendirdiği Bugun Grip'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Bugun Grip'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kamufle

Sitemizde sanatçıya ait toplam 42 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Kamufle - Bugun Grip bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Bugun Gripne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.