Beğen 0

Bir Dünya Kurutulmuş

Kamufle – Bir Dünya Kurutulmuş Şarkı sözü

Hırsımdan kaçamam belki yada yanlızlıklardan Bana haksızlıklarla bir dünya kurulmuş
VERSE :
Bu hangi fiyasko, kaçıncı tekrar hayat Sadece at gözlüğüye baktığımız ekran Garip insanlar ukala yaşamlar Kolaysa bu sistemden kendine ders al(hadi) Para yok tasa bol hep bi çözüm yolu bulmaktan gari Bişey gelmiyo elden ulan hadi bize de gül be kör talih Bünyem zayıf hep yaşadığım sıkıntılar vücuduma bugün ağrı yapar İşe yaramadığımı babam sölerken bi yandan da susan anamın bağrı yanar(fıraat) Gecen her saniye zarar artık kime ne ki benim derdimden Dünyamın dengesi bozulmuş oluşuyo nedenini bilmediğim gel git ler…
NAKARAT :
Hırsımdan kaçamam belki yada yanlızlıklardan Bana haksızlıklarla bir dünya kurulmuş

Kamufle – Bir Dünya Kurutulmuş lyrics
Kamufle – Bir Dünya Kurutulmuş şarkı sözleri


Kamufle
    Kamufle isimli sanatçının seslendirdiği Bir Dünya Kurutulmuş'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Bir Dünya Kurutulmuş'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kamufle

Sitemizde sanatçıya ait toplam 42 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Kamufle - Bir Dünya Kurutulmuş bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Bir Dünya Kurutulmuşne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.