Beğen 0

Yollar Uzun

Ceza – Yollar Uzun Şarkı sözü

Yelken açtım tayfamla yeni bi sayfa açtık biz yüksek yerde snypa ek sular burda kaynar baktık herkes naylon çıkmış rap’ler kayboldukları kanyolda çarptı kamyon üstte biz susturduk zarzor..
sıınırımız yok sinirimiz bol günler agresif gelsede bizbizeyiz güleriz sabrımız taşarsa birleşiriz aradaki farkı göremeyen köprüyü asla geçemez geldik işte summer cem’le bu kez bastır hayta bize her yapılan parça yeni rap kadıköy acilden çıkar önümüze çıkan ezilmekle kalmaz altınada sıçar biz istedik biz birleştik germain dream emre yerli plaka’sıyla yolda burda suyla şaka olmaz güneş üsküdardan doğar ne doğusu nede batısı var istanbul’dan köln’e kadar parlar adamı kör ederiz bize rakip varmı rakip zanneden çokta burası kadıköy dostum burdan çıkış yok ıhhhh..

Ceza – Yollar Uzun lyrics

Ceza – Yollar Uzun şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Yollar Uzun'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Yollar Uzun'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Yollar Uzun bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Yollar Uzunne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.