Beğen 0

Yak

Ceza – Yak (ft. Duman) Şarkı sözü

Nakarat:
Seytana uyan
Kaybeder aslan
Fazla ziplama
Arkana yaslan
Kim neden öldü
Kim neyi böldü

Güçsüz insan
Hep sömürüldü

-DUMAN-
Savas acımaız ve bilki yasam unutulan tablolar insan. sürünüyor, yürüyorlar yanlıs yola. basında ki cobana sakın kanma. kurt kapanda,kurt kapanı bu, bulutlarda kan degil aksın sonunda ucuz olan hayata deger ver, çek, bekle yok eder. asker ezer devriye niye ister kahve. yetime gelen zulüm işkence var. sene 1789 kuduz domuz, hırsız, fransız ihtilali. Üzdüler zenci kardesleri p*cler kene misali emdiler. Hain köpeklere yönetmeliğe, kisilige saldiri. bunu sonu yolu toprak mı? hayır. evet arada fol yok yumurta. yahudiler, firinda yana gurbetteki kardeşler,hesap etler. peace,yeahh. dumanyakstyler, kopar cezaaa

Nakarat>

-CEZA-
Kim neden öldü, kızılderilileri kim yakmaya kalktı,cezair’de fasta tunusta sömürgeci kim? kim kan döken, acımayan, barutuyla saldıran, oklara yaylara kursunu yagdıran,ortadogunun ortasında katliamı baslatan, M-16 larla saldıran tas atanlara, afrikalı yerliyi köle edenlere lanet, avrupanın ortasında toplu mezarlar,toplama kampları göz yumulanlar ermeni, bayrağını basta savas için açan bir avuç seyirciye saldıran, polisi de seyreden,sahte soytarı mı arayan,kendine bak ulan,tarihinden utan,sömürgeci yengeç, faşist, emperyalist,yeah!!

Ceza – Yak (ft. Duman) lyrics

Ceza – Yak (ft. Duman) şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Yak'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Yak'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Yak bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Yakne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.