Beğen 0

Sentez Asya

Ceza – Sentez Asya Şarkı sözü

mikrofonumu kaptım geldim kılıcımla wack mc lerin boynunu kestim kanı akmaz kanı kanı akmaz (canım)kansız olan şerefsizin kanı akmaz televizyondan kikirdemeye benzemez kimsenin karşıma çıkmaya kıçı yemez aramayın beni arkanızdayım ben 10 puan pompa pozisyonunda merak etme sağlam koyarım ben oyarım ihtiyar kargayım egenin kumandanı duman pick upların hükümdarı mick check sözler silah tetik ise mikrofon katil duman öldürürken güler sagopa cesetleri gömer musalla taşı başında bekler ruhuna el fatiha wack mcz o da kabul olmaz neden? cenabetsiniz sanal alemlerde kendinizi tatmin ettiniz krallık tek başına nasip değildir kimseye mick check ceza duman buradayken angut tek elini kırınca ne yapacan armut ağacına hepinizi asacam yoğurt gibi beyinlerin korkuturum hepsini sizden hediye ceza babanıza

rap adına underground adına bak tadına sentez asya mick check duman ceza bütün bunlar underground hip hop adına

Ceza – Sentez Asya lyrics

Ceza – Sentez Asya şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Sentez Asya'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Sentez Asya'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Sentez Asya bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Sentez Asyane ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.