Beğen 0

Rocco

Ceza – Rocco Şarkı sözü

CEZA:
Hey bu müzik gene aynı bu gece gibi yel gibi esti ve geçti bu gece bizi.Çek bi tane bas diline ferahlatacak bu seni yani yeni nesli.Rocco Strip ferahlık verir.Dilinde erir.Taze nefesin durma yerinde.Siyahın o gizemini renk alır.Geceden değişmeyen tek rocco kalır.Her rengin bi tadı var onu rocco alır.Damağımda gece ağzımda rocco tadı.Tadan bilir bu bi kent masalı.Tasası yok güneş çok güzel burası canlandı sende gel.Eğer sana mutluluk veren kara çubuklu tek şeker onun adı rocco.Tazelik mutlu eden rap ve rocco hepimize yeter.Gülümserim geçer.
FUAT:
Yeniden doğmak yeniden olmak çok kolay tek nefeste biter olay.Etkisi ayazda yolları uzay.Kağıttan ince öbürü kara çubuklu tek şeker.Geldi hanımmm.hadi bye bye.

Ceza – Rocco lyrics

Ceza – Rocco şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Rocco'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Rocco'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Rocco bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Roccone ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.