Beğen 0

İç Savaş

Ceza – İç Savaş (Ceza Bölümü) Şarkı sözü

Skandal var,mandal olma özgür ol ve manda olma.Gözümün içine bak ve savaşı hisset.Bu organizma kodoman olamaz,komprodorlar ortasında kaldı insanoğlu güneşe bakamaz.Sendikasyon olayı derine indi motive olamadım ben paravan içine konmuşumda nereden haberim olacak acaba bilemem önüme kondu dosyalar ve bende imzaladım… kandırılmışım iç savaş nedeni bu benim için.Sistemin etkilenişlerine paralel sistemli analizler ve bunlara bağlı sistem problemi çözebilecek formüller artı teoriyi bırakıp pratik yapmalıyız diyebilecek insanlar ayrıca uygulama sırasında cesur olabilecek varlıklar gerek…

Ceza – İç Savaş (Ceza Bölümü) lyrics

Ceza – İç Savaş (Ceza Bölümü) şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği İç Savaş'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde İç Savaş'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - İç Savaş bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

İç Savaşne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.