Beğen 0

Hip Hop Bir Bomba

Ceza – Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) Şarkı sözü

mikrofona saldıran mcnin adı ceza bana baksana bana benim adım ceza bu rapin efendisi dediler bana makinamı acaba yanıma yaklaşsana ben vurmadan önce senin o koca kafana yumruklarımı gel beni dinle beni dinlemezsen hemen gidip inim inim inle inim inim inletmezsem bana baksana benim adım ceza olamaz varamazsın yanıma bana yaklaşamazsın çünkü neden bir nefeste türkçe rap işte böyle söylenir
anana babana bacına kanına senin o yanına gelene balına bak ana babana varana ananın a*ına yanına ferinden vurmadan önce senin o koca kafana ben yumruklarımıda dinle dinlemezsen hemen gidip inim inim inle inim inle inle sen bu rapin efendisi dediler bana makina mı acaba yoo anlattım ben derdimi sana gel dinle beni hobaa çıktı şimdi ok yaydan bu laflar gelmedi sana ragga oktaydan anladın mı lan bak.

Ceza – Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) lyrics

Ceza – Hip Hop Bir Bomba (Ceza Kısmı) şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Hip Hop Bir Bomba'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Hip Hop Bir Bomba'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Hip Hop Bir Bomba bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Hip Hop Bir Bombane ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.