Beğen 0

Barikata Diss

Ceza – Barikata Diss Şarkı sözü

spontene ol hadi.kelimelerimi alıntı yapıp taklit etme ayıp!bu patika kısa yolun başı kar! kısa günün karı varsa al ! bu rumeli hisar humbıl kumbıl çöl yolları köy buldum ben derken tombul deri kan pıhtısı gibi bir halde patladı.ibibik kuşları pipinizi yiyebilecek güçte mi? pörtlemiş hep gözleriniz ve de barikatı s.ktik dün gece biz,bu ne gaz jöntürk ne bu acele söz verdim işte sikecem i.ne! kahrol,kork it,çüksüz aydın.sahte sözlerinin hepsi baygın,kahpe gözlerinin hepsi kaymış.aklım.!! yar.ak klarda kalmış aklın! akbabadır aslın yow yow akbabadır aslın a.cık ağızlı kancıksın sen sulu gezen bir a.cıksın ilacı pislik olan erkekler Türkçe’yi tercümanla konuş i.ne.! vur emri yetmedi bulamadı kimseyi,s.kelim eminim o bizi bulacaktır! barikata batıkara vatanının ana batına kafana konup ona karısına kaçacaktır

Ceza – Barikata Diss lyrics

Ceza – Barikata Diss şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Barikata Diss'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Barikata Diss'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Barikata Diss bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Barikata Dissne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.