Beğen 0

Ayrı Gayrı Yok

Ceza – Ayrı Gayrı Yok Şarkı sözü

Bizde doğruya doğru mert serte sert uğraşma boşuna koçum bak alırsın başına dert (2x)

[Killa Hakan:]
Sevdiğin olur ya da olmaz sev ya da sevme doğru yolda olduğunu bil yanlışı kil soğuktur dünya fena tenha köşelerde takıl akıl yaşta değil başta ilham güç ekmek aşta dağa yük taşırım ben ellerimde nasır bir iki üç çukur daha kazayım mı lan gelmişken hazır gökyüzü kara ama yıldızları parlar parlar hiyanet vurmuş patlamış damarlar akbaba yüksekten uçup bir daha kon bekler hele bakın killalar çok yakın azraili gördün mü etrafı ateşe verme bekledik çakın killalar takın gözlerimde kara gözlük kapkara bi kanak doğru yoldan dönersek eğer ateşlerde yanak güvenmek iyidir ama kontrol mutlak güvenmek iyidir ama bir de kontrol tutsak

Ceza – Ayrı Gayrı Yok lyrics

Ceza – Ayrı Gayrı Yok şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Ayrı Gayrı Yok'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Ayrı Gayrı Yok'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Ayrı Gayrı Yok bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Ayrı Gayrı Yokne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.