Beğen 0

Ara Tekrar

Ceza – Ara Tekrar Şarkı sözü

gereken birikim aklı başındam aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı gençlerin her biri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çile ekmekte kimi bahçesine kimi çile bülbülü derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte teklemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürretbat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun…

Ceza – Ara Tekrar lyrics

Ceza – Ara Tekrar şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Ara Tekrar'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Ara Tekrar'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Ara Tekrar bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Ara Tekrarne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.