Beğen 0

Acapella 3

Ceza – Acapella 3 Şarkı sözü

70 milyonun vebalini almaya çalışan politikacılar kadar hevesim yok politikaya şarkıcılar kadar kim ne isterse yapsın bırak benim zaten andım var benim andım rapim zaten kaynayan bir kanım var sanat düzen kanunlar başka düzen mafyalar en iyi düzen insanlık ama bu nasıl bir düzen abiler bu nası bir düzen ablalar bu gelişi güzel tablolarla olmaz işler baltalar keser acıkta tangalar yaptığım her besteden kendisine pay çıkartanlar oynadığı rollerle gerçek hayat arasında kalanlar yaraları çok büyük olanlarda sayemde kan ağlar kopya hayat haksız kazanç kahpe eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz çıkmasın kin garez doldu kahpeler ki ceza nasıl yazmasın eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tuş bakıpta görmemezlikten geldiysen bence sende suç

Ceza – Acapella 3 lyrics

Ceza – Acapella 3 şarkı sözleri


Ceza
    Ceza isimli sanatçının seslendirdiği Acapella 3'ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Acapella 3'ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır. Eğer şarkı sözünün sitemizden kaldırılmasına dair bir isteğiniz var ise iletişim sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza

Sitemizde sanatçıya ait toplam 162 şarkı sözü bulunmaktadır. Şu anda Ceza - Acapella 3 bakmaktasınız. Sanatçının seslendirdiği tüm şarkı sözlerine gitmek için tıklayın.

Acapella 3ne ait Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.